Olivie Blake je pseudonym Alexene Farol Follmuthovej, milovníčky fantasy príbehov a ich autorky. Napísala niekoľko nezávislých SFF projektov a BookTokovú virálnu sériu Atlas. Pod vlastným menom Follmuthová vydala v máji 2022 román pre mládež My Mechanical Romance (Môj mechanický románik). Preslávila sa románom Atlasová šestka (2020), bestsellerom New York Times.
Olivie Blaková je autorka a milovníčka príbehov, z ktorých mnohé sa týkajú fantastiky, paranormálnych javov alebo nadprirodzena, no nie všetky. Častejšie sa jej diela točia okolo toho, čo znamená byť človekom (alebo nie), a okolo nekonečne zaujímavej zložitosti života a lásky.
Žije v Los Angeles s manželom, bábätkom a zachráneným pitbulom.

V českej verzii i ako audioknihu ponúkajú mojE-knihy spisovateľkine dielo Mechanika lásky (2022):
Toto dielko je šikovne skombinovaná romanca plus vtip a bryskné nápady.
Puberta prináša mnohé úskalia: tentokrát hlavná hrdinka odmieta v maturitnom ročníku napríklad aj mimoškolské činnosti či prípravu na vysokoškolské prijímačky. Avšak prejaví sa jej talent pre robotiku a zrazu bude musieť dochádzať na robotický krúžok. Celý tím sa tam pripravuje na súťaž, len Bel je to “šum a fuk”. A toto nejde dokopy! Ako to dopadne? Udeje sa aj niečo v pozadí tohto súboja?

Nuž, nechajte sa prekvapiť knižkou z nášho portálu!

Kategórie: Autori

0