Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Si môj osud - Katarína Púčeková
  e-kniha
  Deti a mládež

  Si môj osud

  Katarína Púčeková: Rayov život sa dramaticky zmenil, keď sa raz ráno pohádal s otcom a nastúpil do osudného auta. Ako sa popasuje s prekážkami, ktoré ho po smrti čakajú? Ako do toho všetkého zapadá Dominika?

  Katarína Púčeková
 • Tiché prázdno - Jakub Willo Horský
  e-kniha
  Romány

  Tiché prázdno

  Jakub Willo Horský: Kniha je pohľadom do autorovho blúdiaceho podvedomia, ktoré ho núti dištancovať sa od okolitého sveta a hľadať odpovede na otázky vo svojom vnútri až pokým neostane len tiché prázdno.

  Jakub Willo Horský
 • Evanjelium podľa mňa - Viliam Majda
  e-kniha
  Náboženstvo

  Evanjelium podľa mňa

  Viliam Majda: Úvahy o textoch Evanjelia podľa Matúša, hľadanie odpovede na večnú otázku o zmysle svojej vlastnej existencie, o význame hraničných situácií, hodnotenie vlastného života.

  Viliam Majda
 • Prečo bývame za mestom - Peter Stamm
  e-kniha
  Deti

  Prečo bývame za mestom

  Peter Stamm: V osemnástich krátkych rozprávkach sa odohráva príbeh sedemčlennej rodiny, ktorá sa sťahuje z miesta na miesto, aby napokon našla v rodinnom dome za mestom to, čo jej chýba – skutočný domov pre všetkých členov rodiny…

  Peter Stamm
 • Homo asapiens - Rado Ondřejíček
  e-kniha
  Romány

  Homo asapiens

  Rado Ondřejíček: Kniha o ľuďoch, pre ktorých ASAP z bežnej kancelárskej skratky prerástlo v symbol vtlačený hlboko do ich životov. O tom, čo všetko dokážu obetovať práci, o ich hľadaní a nenachádzaní, o úspechu, frustrácii, zodpovednosti, zmysle…

  Rado Ondřejíček