Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Láska nadivoko - Christina Laurenová
  e-kniha
  Romány

  Láska nadivoko

  Christina Laurenová: Honba za pokladem ukrytým v horách i v lidském srdci. Dobrodružná romance od autorek bestsellerových erotických sérií Božský a Vášnivý. Lily vyrůstala jako dcera známého lovce pokladů a věčně nepřítomného otce …

  Christina Laurenová
 • Projekt vlk - Lars Berge
  e-kniha
  Romány

  Projekt vlk

  Lars Berge: Zoologická záhrada je zvláštny model sveta. Pozeráme sa v nej na živé zvieratá a tvárime sa, že všetko je tak ako v divokej prírode. Taká príroda, ktorej sa môžeme pokojne prizerať a bezpečne sa jej dotknúť, sa nám páči.

  Lars Berge
 • Život je len jeden - Erik Baláž, Katarína Bartoňová
  e-kniha
  Iné

  Život je len jeden

  Erik Baláž, Katarína Bartoňová: „Keď som v lese, nič iné neexistuje,“ hovorí Erik Baláž, ekológ, filmár, aktivista a presvedčivý obhajca divokej prírody.
  Láska k prírode výrazne formovala Erikov profesionálny aj osobný život. Prostredníctvom svojich…

  Erik Baláž, Katarína Bartoňová
 • Enčar Ko s bielymi bratmi - Jozef Tatar
  e-kniha
  Dobrodružné romány

  Enčar Ko s bielymi bratmi

  Jozef Tatar: Skupina slovenských a českých filmárov a fotografov cestujú po národných parkoch USA, kde prežívajú množstvo napínavých dobrodružstiev. Na cestách do prírodných rezervácií ich sprevádzajú verní priatelia z indiánskej rezervácie…

  Jozef Tatar
 • V zemi slonů a lvů - Jiří Baum
  e-kniha
  Geografia, cestovanie

  V zemi slonů a lvů

  Jiří Baum: „V zemi slonů a lvů“ je dobrodružná kniha nejen pro mládež, založená na autorových cestách do Afriky. Popisuje nejen dávno ztracenou krásu africké divočiny, ale také náznaky rasové segregace z pohledu mladého chlapce.

  Jiří Baum